Фейсобтейбл — Английские Морские Тесты для Моряков в Украине

Сдадим за вас
Английские морские тесты

Поможем сдать любые английские морские тесты для моряков

Мы интернациональный сервис Фейсобтейбл, который более 10 лет помогает морякам успешно сдавать английские морские тесты

PI test для морякiв: як здати без проблем

Тестувати потенційних співробітників при прийомі на роботу вже давно стало чимось само собою зрозумілим, особливо в великих міжнародних компаніях. Не оминула ця традиція і моряків — тепер, крім стандартних тестів Marlins або CES, судновласник може зажадати пройти PI test. Що це таке і як пройти це випробування розповімо в цій статті.

PI розшифровується як Predictive Index або Прогностичний Індекс. Тестування покликане дати прогноз про особистісні і робочих якостях потенційного співробітника. Результати тесту дають розуміння сильних сторін і рис характеру майбутнього працівника, тому PI test став невід’ємною частиною кадрового відбору. Колись такі тестування проводилися в основному серед кандидатів на офісні посади, але тепер оцінка особистісних якостей дісталася і до моряків.

Багато морські фахівці негативно ставляться до таких тестів. Воно і зрозуміло — моряку потрібно якомога швидше піти в рейс, попередньо підтвердивши свою кваліфікацію і довівши, що він відмінно знає свою справу, а тут його запитують, інтроверт він або екстраверт. Крім того, в тесті зустрічається багато англійських слів, з якими моряк не стикався ні в повсякденному житті, ні під час роботи на судні, і з’являється ризик вибрати «не той» відповідь.

PI test є 2 списки описових прикметників (по 86 в кожному) з яких спочатку потрібно вибрати ті, які, на думку моряка, найкраще його характеризують. Після цього потрібно відзначити ті якості, які, як морякові здається, хочуть в ньому бачити оточуючі. На підставі отриманих даних вибудовується якийсь портрет працівника — то, яким він бачить себе, і те, яким хочуть його бачити колеги і керівництво.

PI test вимірює наступні особисті якості моряків:
Домінантність: наскільки моряк схильний контролювати своє оточення. Якщо за цим параметром набрано багато балів, то випробуваний — незалежний і впевнений в собі людина. Якщо мало, то його можна описати як легко пристосовується до оточення, що йде на контакт і відкритого до співпраці.
Екстраверсія: визначає, наскільки моряк шукає спілкування і контактів з іншими людьми.
Терплячість: оцінює, наскільки моряк потребує сталості і стабільності.
Формальність: визначає, наскільки моряк схильний підкорятися формальним вимогам і правилам.
Крім цих 4 основних параметрів PI test також визначає 2 додаткових:
Прийняття рішень: оцінює, наскільки легко моряк обробляє інформацію і приймає рішення.
Відповідь: визначає реакцію на оточення, яка виражається в енергійності моряка, його рівні активності і витривалості.

За даними статистики за весь час існування PI test його здали понад 8 000 осіб, і ось зараз його почали активно застосовувати серед морських фахівців.

В чому полягає основна складність в здачі PI-тесту
По-перше, потрібно вибрати відповідне прикметник. Англійська мова багата на описові слова, але більшість з них зустрічається тільки в художній літературі або в публіцистиці. У звичайному житті і тим більше на судні з ними стикатися не доводиться — моряки обходяться основними прикметниками і цього досить.

Тому існує ризик не розібратися, що це за слово що означає, і просто вибрати навмання, що призведе до неточних результату.

По-друге, потрібно мати певну хитрість і вибирати найбільш «очікувані» відповіді. Зрозуміло, співробітник іноземної компанії не скаже вам, що ви відзначили неправильне на його думку прикметник, а просто зробить далекосяжні висновки: вибрали «наполегливий» — значить, на судні будете уникати прямих наказів і все робити по-своєму. А ви зовсім не мали на увазі нічого такого — просто це слово здалося вам найбільш «правильним».

Саме для того, щоб уникнути зайвих і, давайте будемо чесними, нікому не потрібних труднощів, ми пропонуємо моряків не мучити себе цими випробуваннями і довірити здати PI test фахівцям. У нас в Фейсобтейбл працюють досвідчені лінгвісти, які відмінно знають англійські прикметники і мають великий досвід здачі тестів, в тому числі і з області HR. Тому вони виберуть саме ті відповіді, які необхідні для того, щоб ви отримали роботу в морі.

 

Всі документи в порядку, і справа залишилася тільки за тим, щоб пройти особистісний тест? Тоді саме час звернутися в Фейсобтейбл — тут вам обов’язково допоможуть!

Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами в самий найближчий час.